لطفا تا بارگذاری کامل صفحه منتظر بمانید
از شکیبایی شما متشکریم

برس هوشمندی که صدای موهایتان را می‌شنود!

کامپییوتر و فناوری بازدید 1236

برس هوشمندی که صدای موهایتان را می‌شنود!

برس هوشمندی که صدای موهایتان را می‌شنود!

شرکت آرایشی بهداشتی اورئال در نمایشگاه CES 2017 برسی هوشمند را رونمایی کرده‌است که مملو از حسگرها است تا به مشتریان خود در حفظ سلامت موها کمک کند.

به گزارش همشهري آنلاين،اين برس كه Hair Coach نام دارد علاوه بر تمامي حسگرهاي ديگر به ميكروفونريال ژيروسكوپ و شتاب‌سنج مجهز است و در صورتي كه فرد بيش از اندازه محكم موهايش را شانه بزند،‌برس مي‌لرزد.

ميكروفون‌هاي درون اين برس صداي موهاي شكسته و آسيب‌ديده را ضبط مي‌كنند و ديگر حسگرها اطلاعات شيوه نگهداري از موها توسط كاربر را جمع‌آوري مي‌كنند.

اين اطلاعات در نهايت از طريق بلوتوث به اپليكيشني انتقال پيدا مي‌كند و توسط نرم‌افزار تجزيه و تحليل مي‌شوند تا كيفيت موها ارزيابي شده و تاثير شيوه‌هاي مختلف نگهداري از موها مشخص شود و در نهايت محصولاتي كه مي‌توانند به سلامت موهاي فرد كمك كنند،‌معرفي خواهند شد.

اين تنها محصول آرايشي بهداشتي نيست كه در نمايشگاه CES سال 2017 رونمايي شده‌است،‌شركت سامسونگ نيز ابزاري به نام S-Skin را براي بررسي شرايط پوست كاربر و توصيه شيوه‌هاي درماني مختلف از جمله ميكرونيدلينگ براي جلوگيري از ايجاد چين و چروك را رونمايي كرده‌است.

ماسك iDerma نيز محصولي از شركتي به نام آپيرا ساينس است كه وعده داده با استفاده از اين محصول كه حاوي تعداد زيادي ال اي دي است، مي‌توان اثرات سالخوردگي را در پوست صورت كاهش داد.

برس هوشمند اورئال در پروژه‌اي 18 ماه و با همكاري دو شركت ديگر ساخته شده‌است. اين برس نيروي خود را از باطري‌هاي غير قابل شارژ تامين مي‌كند و امكان شارژ مستقيم آن از طريق كابل برق وجود ندارد.


تاریخ ارسال : جمعه 7:54 قبل از ظهر , 17 دی 95

منبع : www.khabaronline.ir

مجله علمی پالیک

برای دیدن این متن در موبایل از این بارکد استفاده کنید

مقالات مشابه