لطفا تا بارگذاری کامل صفحه منتظر بمانید
از شکیبایی شما متشکریم

ایمیل بیل گیتس در چهل سالگی مایکروسافت

اقتصاد و کارآفرینی بازدید 1012

ایمیل بیل گیتس در چهل سالگی مایکروسافت

ایمیل بیل گیتس در چهل سالگی مایکروسافت

به گزارش از مشبل، چهل سال قبل در چنین روزهایی یعنی در سال 1975 بیل گیتس و پل آلن با همکاری هم این شرکت نرم افزاری را که در دهه‌های 80 و 90 میلادی بسیار تاثیرگذار بود تاسیس کردند.

گیتس در نامه خود از ساتیا نادلا مدیر عامل فعلی مایکروسافت تمجید کرده و اظهار داشته که رهبری وی باعث شده تا این شرکت به پیشرفت خود در حوزه فناوری ادامه دهد. در بخش دیگری از این نامه گیتس عرضه برنامه‌ها و خدماتی همچون کورتانا، مترجم اسکایپ و هولولنز را برخی از نوآوری های متنوع مایکروسافت در دوره رهبری ساتیا نادلا دانسته است.

در بخش دیگری از این نامه گیتس تصریح کرده که این روزها بیش از گذشته به آینده مایکروسافت فکر می‌کند و معتقد است دنیای رایانه در 10 سال آینده بیش از سال‌های گذشته شاهد تحول خواهد بود. به نوشته او به زودی رایانه‌ها و ربات‌هایی از راه می رسند که قادر به دیدن، حرکت و تعامل طبیعی بوده و نتیجه این روند کاربردهای جدید برای آنها و توانمندسازی افراد خواهد بود.


گیتس در ادامه نامه‌اش اظهار امیدواری کرده که مایکروسافت در سال‌های آتی به افراد و سازمان های بیشتری در سراسر جهان دسترسی داشته باشد و ماهیت پیچیده فناوری یا مشکلات مربوط به دسترسی جلوی استفاده از آن را نگیرد. وی یکی از وظایف مایکروسافت را مرتبط کردن افراد با یکدیگر و همه گیر کردن استفاده از رایانه های شخصی دانسته است. او مهم ترین مساله برای این شرکت را اقداماتی دانسته که قرار است در آینده انجام دهد.

تاریخ ارسال : چهارشنبه ۱۳ خر ۹۴

منبع : http://tejaratnews.com/Pages/News-17578.aspx

مجله علمی پالیک

برای دیدن این متن در موبایل از این بارکد استفاده کنید

مقالات مشابه