لطفا تا بارگذاری کامل صفحه منتظر بمانید
از شکیبایی شما متشکریم

این ۷ دوست طلایی را باید در دایره دوستی تان داشته باشید (اگر میخواهید با سرعت بالایی موفق شوید)

اقتصاد و کارآفرینی بازدید 3662

این ۷ دوست طلایی را باید در دایره دوستی تان داشته باشید (اگر میخواهید با سرعت بالایی موفق شوید)

این ۷ دوست طلایی را باید در دایره دوستی تان داشته باشید (اگر میخواهید با سرعت بالایی موفق شوید)

برای موفق شدن در هر حوزه ای در زندگی نیاز به دیگران دارید… این افسانه قدیمی یک «قهرمان تنها» را فراموش کنید. افسانه است. در دنیای واقعی، مخصوصا عصر امروزی که در آن در حال زندگی هستیم، امکان ندارد فرد موفقی را ببینید که در شرایط ایزوله موفقیت اش را بدست آورده باشد.

حتی دانشمندی که فرمول جدیدی را تنهایی و در انزوا کشف کرده هم نیاز به خواندن آثار دیگران و پرسش و پاسخ از اساتید حوزه مربوطه دارد… چه برسد به شما کارآفرینان جوان !

دنیای کارآفرینی دنیای جالبی است. شما میتوانید در هر حوزه ای مشغول به کار شوید، از تدریس تا کار عملی اما، یکی از اصول اساسی دنیای کارآفرینی مدیریت است.

مدیریت چیست؟ تعاریف خشک و پیچیده کتاب های دراکر و کاتلر را فراموش کنید. به زبان ساده؛ مدیریت یعنی از طریق دیگران بتوانید به اهدافتان برسید. نه اهداف شخصی، بلکه اهداف کاری.

در دوران مدرسه احتمالا مدیران هر کلاس را به یاد دارید. بچه هایی که خیلی راحت میتوانستند جمع کلاس را به سمت و سویی ببرند و آنها را در آن سمت و سو رهبری کنند.

در دنیای بعد از مدرسه نیز ماجرا دقیقا از همین قرار است. شما نیاز دارید از طریق دیگران به اهداف تان برسید، البته برای اینکه سو تفاهم نشود باید به عرض تان برسانیم که منظور از مدیریت یا رسیدن به اهداف از طریق دیگران یعنی بتوانید اشتیاق آنها را برای همکاری با شما برانگیزید… البته از راه درست.

تا اینجا فهمیدیم برای موفقیت در هر حوزه ای، باید مدیر باشید. اما، چه کسی را باید مدیریت کنید؟ خانواده؟ دوستان دانشگاهی؟ همکاران؟ شریک؟ … به شما خواهیم گفت.

مدیریت شما باید حول ۷ فرد مهم در زندگی تان بچرخد. ۷ انسان سرنوشت ساز که باید در زندگی تان باشند. ۷ دوست طلایی که باید هرچه سریع تر در دایره دوستی تان داشته باشید… آنها با شتاب غیرقابل وصفی شما را موفق میکنند.

ما در این نوشته، این ۷ نفر طلایی و حیاتی برای موفقیت شما را به شما معرفی میکنیم. هرکدام از این ۷ نفر یک نوع تیپ شخصیتی دارند که شما یا مانند آنها را در بین دوستانتان دارید و یا باید پس از خواندن این مقاله سریعا اقدام به پیدا کردن این افراد کنید…

آماده یک تحول عظیم در دوستانتان هستید؟

اگر مقاله قبلی ما را یعنی «چرا افراد موفق، دوستان بازنده شان را ترک میکنند» خوانده باشید، متوجه شدید که دوستان شما تاثیر مستقیمی بر موفقیت شما دارند.

اصلا این مثال وجود دارد که «میخواهی بدونی کیه، ببین دوستاش کیا هستن…» و واقعیت هم دارد. همانطور که جیم ران میگوید، شما میانگین افرادی هستید که بیشتر وقت تان را با آنها سپری میکنید. پس هشیار باشید چه کسانی را انتخاب میکنید. پیشنهاد ما این ۷ نفر هستند ! کاربر گرامی، مشاهده کامل این محتوا فقط برای حامیان پروژه سوخت جت امکانپذیر است. پروژه سوخت جت چیست؟ | میخواهم عضو پروژه سوخت جت شوم

راستی، شما چند مورد از این دوستان را همین الان در زندگی دارید؟

The post این ۷ دوست طلایی را باید در دایره دوستی تان داشته باشید (اگر میخواهید با سرعت بالایی موفق شوید) appeared first on 12CEO.

منبع : 12ceo.ir

مجله علمی پالیک

برای دیدن این متن در موبایل از این بارکد استفاده کنید

مقالات مشابه